Opis szczegółowy
Bim-Bom – radość dla dzieci i dorosłych
Owocowe twarde cukierki z nadzieniem owocowym w kliku smakach: truskawkowym, gruszkowym, anansowym i
Cukierki w kształcie idealnych kulek, o gładkiej teksturze i miękkim owocowym nadzieniu. Kolorowe opakowanie i nietuzinkowy kształt zyskał wielu wielbicieli zarówno wśród dzieci jak i dorosłych
Parametry produktu
| Typ | Karmelki |
| Smak | Owocowy, Wieloowocowy |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Dodatki | Brak dodatków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, regulatory kwasowości (kwas mlekowy, kwas cytrynowy), zagęszczone soki owocowe (0,3%) (jabłkowy, wiśniowy), aromaty („poziomka”, „ananas”, „gruszka”, „tutti-frutti”), barwniki (antocyjany, ekstrakt z papryki, beta-karoten, kurkumina, indygokarmin). może zawierać: mleko i soję. |
| Wskaźnik jednostki wysyłkowej / isTradeItemADespatchUnit | 1 kg |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Tak |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | 1karton |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Ukraina |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: roshen europe sp. z o.o. ulica i numer: cybernetyki 10 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Produkt halal | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Karmelki twarde z nadzieniem owocowym. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Zawartość surowca wtórnego | 100 % |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 381 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1619 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 59,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 94,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Małe przedmioty, takie jak karmel, mogą przypadkowo utknąć w gardle. dzieci poniżej 3 roku życia są narażone na znaczne ryzyko. |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Twardy karmelek z nadzieniem owocowym. |
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |