Jean Marc Woda toaletowa Copacabana NEW 100 ml for Men kartonik
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wyjątkowe połączenie prawdziwej elegancji z surową, męską zmysłowością. W pierwszych nutach ostry, niedostępny, a w kolejnych staje się łagodniejszy, słodszy, lecz wciąż wyrazisty i męski. Copacabana to odważny mężczyzna kontrastów, który zna swoją wartość
Parametry produktu
| Pojemność | 100 ml |
|---|---|
| Zapach | Drzewny |
| Nuta bazowa | Mandarynka, różowy pieprz |
| Nuta średnia (serca) | Irys / fiołek, jaśmin, róża |
| Nuta wysoka (głowy) | Czarny bursztyn, patchula, piżmo, wanilia |
| Skład | Alcohol denat., aqua, parfum, peg-40 hydrogenated castor oil, coumarin, alpha-isomethyl ionone, linalool, hydroxycitronellal, cinnamal, eugenol, benzyl benzoate, limonene, citronellol, geraniol |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Typ produktu | Eau de Toilette (EDT) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dramers s.a. ulica i numer: rabowice, ul. olszynowa 38 kod pocztowy i miasto: 62-020 swarzędz pl |
| Zawartość alkoholu (wagowa w LZO) | 56 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |