Piątnica Koktajl białkowy - mango, marakuja 250ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Czy wiesz, że Twój organizm potrzebuje aminokwasów, aby prawidłowo funkcjonować?
Aminokwasy to ,,cegiełki", które budują organizm każdego człowieka.
Białko serwatkowe to źródło niezbędnych i dobrze przyswajalnych aminokwasów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pitny, Z dodatkami, Smakowy |
|---|---|
| Smak | Mango, Marakuja |
| Składniki | białko serwatkowe (z mleka), owoce 8% (przecier mango 5%, przecier marakuja 3%), cukier 4,5%, aromaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 256 g |
| Pojemność | 250 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 26 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 88 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 224 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 371 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 948 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 10,2 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 9 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 52 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 26 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100ml |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |