Napój mleczny Müllermilch o smaku bananowym 400g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Napój mleczny o smaku bananowym
Parametry produktu
| Rodzaj | Napój mleczny |
|---|---|
| Pojemność | 377 ml |
| Zawartość tłuszczu | 1,4 g/100g |
| Typ produktu | Pasteryzowany |
| Przeznaczenie | Do picia |
| Składniki | mleko częściowo odtłuszczone, maślanka, cukier, produkt serwatkowy (z mleka), skrobia modyfikowana, 0,09 % przecier bananowy, 0,02 % zagęszczony przecier bananowy, stabilizator: karagen, aromat (zawiera mleko), tiamina, ryboflawina, witamina B6, witamina B12. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Muller Dairy Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Ulica i numer: Jasielska 7a Kod pocztowy i miasto: 60-476 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | produkt gotowy do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 67 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 284 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,35 mg/100g |
|---|---|
| Ryboflawina (%RWS) | 25 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,23 mg/100g |
| Witamina B12 | 0,5 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,28 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Nie |
|---|