Opis szczegółowy
Niebiańsko pyszna biała czekolada z nutą pistacji i malin.
Parametry produktu
| Rodzaj | Napój mleczny |
| Pojemność | 383 ml |
| Zawartość tłuszczu | 3,6 g/100g |
| Typ produktu | Pasteryzowany |
| Przeznaczenie | Do picia |
| Składniki | Mleko pełne, maślanka, cukier, 1 % biała czekolada (zawiera mleko), 0,1 % miazga z pistacji, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; stabilizator: karagen; barwnik: karmin; aromat, tiamina, ryboflawina, witamina b6, witamina b12. może zawierać inne orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: muller dairy polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: naramowicka 76 kod pocztowy i miasto: 61-622 poznań pl |
| Krótki opis marketingowy | Niebiańsko pyszna biała czekolada z nutą pistacji i malin. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 16 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt gotowy do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 88 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 367 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,6 g |
| Cukry | 10,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,35 mg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0,23 mg/100g |
| Tiamina (%RWS) | 21 %RWS |
| Witamina B12 | 0,50 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,28 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Nie |