Pasta curry yellow thai BIO 190 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Złocista kompozycja ziół i korzennych nut wnosi słoneczny charakter do potraw. Naturalne składniki nadają głębi bez sztucznych dodatków. Sprawdza się w ryżu, strączkach i warzywach.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i wkrótce spożyć.
Składniki
olej słonecznikowy*, woda, ocet brandy*, mieszanka curry* (imbir*, słodka papryka*, burak czerwony*, cynamon*, kminek*, kolendra*, czosnek*, pieprz czarny*, pieprz cayenne*), sól morska, koncentrat pomidorowy *, tamaryndowiec*, surowy cukier trzcinowy*, skrobia kukurydziana*. *składniki z kontrolowanych upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
UWAGA. PRODUKT ZAWIERA SOJĘ.
Możliwe alergeny
MOŻE ZAWIERAĆ ORZECHY ZIEMNE (ARACHIDOWE). ORZECHY. SELERA I GORCZYCĘ.
Informacje o produkcie
Marka: SANCHON
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 808 kJ / 194 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8.4 g |
| Węglowodany | 13 g |
| Cukry | 10 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 2.1 g |
| Sól | 10 g |