Pasta curry tandoori BIO 190 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wyraziste przyprawy z imbirem i kurkumą rozgrzewają i dodają energii. Roślinna baza zapewnia czysty skład i pełnię aromatu. Idealna do pieczonych warzyw, marynat i dań z patelni.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i wkrótce spożyć.
Składniki
cebula*, zielona papryka*, sól morska, trawa cytrynowa*, tłuszcz kokosowy*, imbir*, czosnek*, surowy cukier trzcinowy*, sos sojowy Tamari* (woda, soja*), olej słonecznikowy*, galangal*, kolendra*, kurkuma *2%, ostra papryka*, liście limonki kaffir*, papryka mielona*, pieprz czarny*, naturalny olejek z kminku*, koncentrat soku z cytryny*, skrobia kukurydziana*. *składniki z kontrolowanych upraw rolnictwa ekologicznego.
Informacje o produkcie
Marka: SANCHON
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1473 kJ / 356 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 31 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3.9 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 9.9 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 6.5 g |
| Sól | 8 g |