Pasta curry green thai BIO 190 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Zielone zioła, trawa cytrynowa i delikatna ostrość niosą świeżość w azjatyckim stylu. Lekka baza roślinna pozwala błyskawicznie stworzyć aromatyczny sos. Świetna do stir-fry, warzyw i ryżu.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i wkrótce spożyć.
Składniki
zielona papryka*, tłuszcz kokosowy*, woda, sól morska, cebula*, 8,3% kolendra*, surowy cukier trzcinowy*, limonki*, sos sojowy Tamari* (woda, SOJA*), czosnek*, ostra papryka*, trawa cytrynowa*, galangal*, liście limonki kaffir*, pieprz cayenne*, pieprz czarny*, papryka mielona*, naturalny olejek z kminku*, olej słonecznikowy*, koncentrat soku z cytryny*, skrobia kukurydziana*. *składniki z kontrolowanych upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
UWAGA. PRODUKT ZAWIERA SOJĘ.
Możliwe alergeny
MOŻE ZAWIERAĆ ORZECHY ZIEMNE (ARACHIDOWE). ORZECHY. SELERA I GORCZYCĘ.
Informacje o produkcie
Marka: SANCHON
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 826 kJ / 200 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 8 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 1.9 g |
| Sól | 10.6 g |