Party mix-grillowy kubełek pyszności ok 2,0 kg drobimex
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
PARTY MIX- GRILLOWY KUBEŁEK PYSZNOŚCI, surowy wyrób mięsny
Parametry produktu
| Gatunek drobiu | Kurczak |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Mieszanka |
| Klasa | A |
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Z kośćmi |
| Sposób konserwacji | Chłodzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: elementy z kurcząt kl. a ( uda, podudzia, skrzydła dzielone bez lotek - 94,2%),olej roślinny (rzepakowy), sól, przyprawy, ekstrakty przypraw i aromaty, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. spożyć po obróbce cieplnej. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 4 °C |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1900 - 2100 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: drobimex sp z.o.o ulica i numer: kniewska 6 kod pocztowy i miasto: 70-846 szczecin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 196 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 815 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |