Pantene Zestaw Golden Bag
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pantene Zestaw Golden Bag
Parametry produktu
| W zestawie | Szampon 250 ml; odżywka 220 ml; olejek do włosów 100 ml; intensywna pielęgnacja 3 x 15 ml |
|---|---|
| Łączna pojemność | 615 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | COSMETIC_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl |
| Skład | Szampon: aqua, sodium laureth sulfate, sodium citrate, cocamidopropyl betaine, sodium xylenesulfonate, sodium chloride, stearyl alcohol, cocamide mea, glycol distearate, parfum, sodium benzoate, glycerin, citric acid, cetyl alcohol, sodium salicylate, guar hydroxypropyltrimonium chloride, trihydroxystearin, sodium hydroxide, panthenol, polyquaternium-6, tetrasodium edta, histidine, hexyl cinnamal; odżywka: aqua,stearyl alcohol, behentrimonium chloride, cetyl alcohol,bis-aminopropyl dimethicone, oleicacid, isopropyl alcohol, parfum, benzyl alcohol, sodium benzoate, disodium edta, panthenol, polysorbate 20, hexamethylindanopyran, citric acid, dimethyl phenethyl acetate, histidine, hexyl cinnamal, glycerin, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, peg-100 stearate, vanillin, hydroxycitronellal, limonene, rose ketones, palmitoyl pentapeptide-4; olejek do włosów: cyclopentasiloxane, dimethiconol, alcohol denat., parfum, tocopheryl acetate, panthenol, panthenyl ethyl ether, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, alpha-isomethyl lonone, aqua, linalool, citronellol, limonene; intensywna pielęgnacja: aqua, bis-aminopropyl dimethicone, stearyl alcohol, behentrimonium chloride, cetyl alcohol, parfum, isopropyl alcohol, benzyl alcohol, sodium benzoate, disodium edta, citric acid, polysorbate 20, glycerin, panthenol, panthenyl ethyl ether, histidine, peg-100 stearate, hexyl cinnamal, propylene glycol, rubus idaeus fruit extract, ricinus communis seed oil, prunus armeniaca kernel oil, hydrolyzed silk, biotín, palmitoyl pentapeptide-4 |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Łączna masa | 620 g |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |