Suszarka Classic Siena 180 Easy aluminium LEIFHEIT
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Suszarka Classic Siena 180 Easy marki Leifheit gwarantuje znakomitą wytrzymałość, prostą obsługę oraz komfortowe przenoszenie bez konieczności ściągania prania. Model ten został wykonany z wysokiej jakości aluminium, które nie rdzewieje, jest odporne na warunki atmosferyczne oraz odkształcanie pod wpływem temperatury. Uzupełniają je elementy z trwałego tworzywa sztucznego, które m.in. chroni nogi suszarki przed zarysowaniem podczas przesuwania. Zastosowane materiały sprawiają, że suszarka jest bardzo stabilna i wyjątkowo lekka. Model Classic Siena 180 Easy waży zaledwie 2 kg, dzięki czemu można go bez problemu przenosić nawet wtedy, gdy znajduje się na nim pranie.
Drążki suszarki Classic Siena 180 Easy marki Leifheit o łącznej długości 18 metrów zapewniają miejsce na 2 wsady pralki. Dzięki 2 rozkładanym do wysokości 109 cm skrzydłom na suszarce można bez problemu rozwiesić długie pranie, jak spodnie, sukienki czy ręczniki. Model Classic Siena 180 Easy bardzo łatwo i szybko się rozkłada. Wymiary suszarki to 94 cm wys. x 178 cm szer. x 55 cm gł. Po złożeniu (wymiary: 5 cm wys. x 131 cm szer. x 55 cm gł.) zajmuje niewiele miejsca i można wygodnie przechowywać ją np. pod łóżkiem. Suszarka Classic Siena 180 Easy dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i sprawdzonych rozwiązań będzie dobrze spełniać swoją funkcję przez długie lata. Produkt jest objęty 3-letnia gwarancją.
Parametry produktu
| Rodzaj | Stojąca |
|---|---|
| Materiał | aluminium |
| Łączna powierzchnia suszenia | 18 m |
| Waga jednostkowa brutto | 2,57 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: leifheit polska sp. z o.o. ulica i numer: sienna 73 kod pocztowy i miasto: 00-833 warszawa pl |
| Wymiary rozłożonej suszarki (SxWxG) | 178 x 94 x 55 cm |
| Wymiary złożonej suszarki (SxWxG) | 55 x 131 x 5 cm |
| Okres gwarancji | 3 lat (rok) |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |