Kinkiet Solarny Ogrodowy słupkowy/przyścieżkowy Philips Fyce 1,5 W
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ciesz się pięknym ogrodem z ekologicznym oświetleniem
Zacznij oszczędzać pieniądze i energię oraz ograniczać odpady
Lampa stojąca Philips Fyce to niezawodna lampa solarna, która ma lepszą trwałość, zużywa mniej energii i wspiera zrównoważony rozwój.
*2700 K
*Czarny
*Czujnik;Solarny;Wodoodporny
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
|---|---|
| Dodaj dodatkowe załączniki z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa (można dodać kilka załączników) | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/30/2/1330223.pdf |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Kolor | czarny |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: signify poland sp. z o.o. ulica i numer: kossaka 150 kod pocztowy i miasto: 64-920 piła pl |
| Rodzaj zasilania | Solarny |
| Wymiary (SxWxG) | 12,1 x 54 x 9 cm |
| Cechy produktu | Czujnik zmierzchu |
| Klasa szczelności | Ip44 |
| Materiał wykonania | Plastik |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Moc | 1,5 W |
| Napięcie | 3,3 V |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |