Pancetta- boczek wieprzowy dojrzewający w plastrach BIO 70 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny boczek wieprzowy peklowany na sucho, dojrzewający w plastrach. 100 g produktu wyprodukowano z 110 g mięsa wieprzowego. Dzięki ręcznemu układaniu plastry nie sklejają się.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze poniżej 7 °C.
Składniki
boczek wieprzowy*, sól, dekstroza*, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, przyprawy*, substancja konserwująca: azotan potasu. *składniki pochodzące z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych
Informacje o produkcie
Marka: FUMAGALLI
Kraj pochodzenia: IT
Masa brutto: 0,09 kg
✓ Produkt ekologiczny
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2079/503 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 48 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 0.8 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 17 g |
| Sól | 3.3 g |