Pancakes smak waniliowy Dr. Oetker 170 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Waniliowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 170 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka pszenna, cukier, substancje spulchniające (winiany potasu, węglany sodu), ekstrakt wanilii, aromat. Możliwa obecność mleka. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 175 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. mieszankę do pancakes wsyp do miski. dodaj pozostałe składniki: jajko, mleko/jogurt, olej (wszystkie w temp. pokojowej). całość energicznie wymieszaj łyżką lub rózgą do dokładnego połączenia składników. 2. na dobrze rozgrzaną, suchą patelnię (bez dodatkowego tłuszczu) nakładaj łyżką ciasto formując pancakes (ok. 1,5 łyżki ciasta na 1 pancake) - ok. 3-4 szt. na średniej wielkości patelnię. smaż na średniej mocy/ogniu na złoty kolor. nie obracaj zbyt szybko (obróć na drugą stronę, gdy pancakes wyrosną). przewracaj pancakes przy użyciu płaskiej, szerokiej łopatki. zamiast na mleku lub jogurcie pancakes możesz też przygotować na kefirze (150 ml) lub wodzie gazowanej (125 ml). |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 264 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 82 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 343 kJ |
| Wielkość porcji | 31 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0,82 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 35 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |