Krem Karpatka oryginalna w proszku Delecta 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Krem w proszku |
|---|---|
| Przeznaczenie | krem do ciast |
| Składniki | cukier, skrobia kukurydziana, mąka pszenna, jaja w proszku, aromat, barwnik: kurkumina, ekstrakt z wanilii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Producent: | foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 311 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 111 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1295 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 464 kJ |
| Wielkość porcji | 36 g |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,43 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,3 g |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość węglowodanów | 29 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|