Pan Blanco- chleb biały BEZGL. 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opracowany specjalnie dla osób nietolerujących glutenu.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu produkt przechowywać schowany w foliowej toreb
Składniki
woda, skrobia kukurydziana, mąka ryżowa, włókno roślinne (psylium), substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza; olej słonecznikowy, białko SOJOWE, drożdże, sól, cukier, błonnik cytrusowy.
Alergeny
SOJA
Możliwe alergeny
ŁUBIN
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 889/211 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g |
| Węglowodany | 41 g |
| Cukry | 7.9 g |
| Białko | 2.4 g |
| Sól | 1.3 g |