PRINGLES Turkish Style Kebab 165g X19
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Chrupki o smaku kebaba.
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Kebab |
| Zawartość netto | 165 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | Rozdrobnione płatki ziemniaczane, olej słonecznikowy, mąka kukurydziana, mąka pszenna, przyprawa o smaku kebaba (przyprawy: czosnek, cebula, nasiona kolendry, kminek, papryka, papryka cayenne, kurkuma, goździki), permeat serwatki w proszku (mleko), laktoza w proszku (mleko), cukier, aromaty, wzmacniacze smaku {glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe}, chlorek potasu, sól, regulatory kwasowości {kwas cytrynowy, kwas jabłkowy}, barwnik {ekstrakt papryki}, wędzony olej słonecznikowy, mąka ryżowa, maltodekstryna, emulgator (e471), olej rzepakowy, barwnik (annato norbiksyna), cynamon cassia, pieprz czarny. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: aleksandra kufa ulica i numer: chorzowska 150 kod pocztowy i miasto: 40-121 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 456 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 520 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2170 kJ |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość błonnika | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |