Opis szczegółowy
Soczysty, grillowany burger wołowy z wyrazistym smakiem, uzupełniony sosem ogórkowo- koperkowym, grillowaną cebulą i roztopionym serem.
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
| Smak | Pikantny |
| Zawartość netto | 165 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Rozdrobnione płatki ziemniaczane, olej słonecznikowy, mąka kukurydziana, mąka pszenna, przyprawa o smaku cheeseburgera (laktoza (mleko), cukier, cebula w proszku, glukoza, chlorek potasu, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5’-rybonukleotydy disodowe), sól, ekstrakt z drożdży, regulatory kwasowości (diocjan sodu, kwas cytrynowy)), aromaty, maślanka w proszku (mleko), olej słonecznikowy, skrobia kukurydziana, czosnek w proszku, barwnik (ekstrakt papryki), mąka ryżowa, maltodekstryna, emulgator (e471), olej rzepakowy, barwnik (annato norbiksyna). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: aleksandra kufa ulica i numer: chorzowska 150 kod pocztowy i miasto: 40-121 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 456 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 524 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 157 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2188 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 656 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość błonnika | 4,1 g |
| Zawartość soli | 0,58 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |