Opis szczegółowy
Ciasto drożdżowe z nadzieniem cynamonowym, pasteryzowane.
Parametry produktu
| Typ | Drożdżowe |
| Rodzaj | Świeże |
| Smak | cynamonowy |
| Zawartość netto | 450 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, nadzienie cynamonowe 33,9 % (woda, cukier, tłuszcz palmowy, skrobia modyfikowana, cynamon 3,3 %*, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku, sól, aromaty, barwnik: karoteny), woda, cukier, olej rzepakowy, masa jajowa 2,7 % ** , serwatka w proszku (z mleka), drożdże, sól, cynamon 0,05 %, skrobia pszenna, barwnik: karoteny; aromat. *zawartość w nadzieniu, ** z jaj z chowu ściółkowego. produkt może zawierać: soję, orzechy, orzeszki arachidowe. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piekarnia oskroba s.a ulica i numer: człekówka 90 kod pocztowy i miasto: 05-340 kołbiel pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 68 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 19 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 327 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1375 kJ |
| Zawartość białek | 5,1 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,4 g |
| Cukry | 24 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |