Omo Horeca 5l
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Omo Pro Formula Horeca to profesjonalna formuła opracowana specjalnie do plam często spotykanych w restauracjach i hotelach. Usuwa uporczywe plamy, takie jak olej / tłuszcz, kawa i wino. Pozostawia świeże i czyste tkaniny. Bezpieczny w użyciu do wszystkich rodzajów bawełny i delikatnych tkanin. Nadaje się do prania materiałów białych i kolorowych. Omo Horeca ma przyjemny zapach, który zapewnia długotrwałą świeżość i jest idealny do restauracji i obiektów hotelowych.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce półautomatycznej, Pranie w pralce automatycznej, Pranie ręczne |
| Skład | Zawiera 1,2-benzoizotiazol-3(2h)-on (benzisothiazolinone), sól sodowa kwasu alkilobenzenosulfonowego (c10-c13) (sodium dodecylbenzenesulfonate), alcohols, c12-15, ethoxylated (7-<15eo) (c12-15 pareth 7-1) |
| Dozowanie | 75 ml lub według zabrudzeń, tabela na opakowaniu |
| Dodatkowe właściwości | Bezpieczny w użyciu na białych, kolorowych i delikatnych materiałach; doskonałe rezultaty prania nawet w niskiej temperaturze (30°c) |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 5,44 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 67 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 75 ml |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| rozjaśniacze optyczne | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/62/9/1362930.pdf |
| Piktogramy GHS | Substancje korodujące metale, Działanie żrące na skórę, Poważne uszkodzenie oczu (GHS05) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | H315 - działa drażniąco na skórę. h318 - powoduje poważne uszkodzenie oczu. euh208 - może powodować wystąpienie reakcji alergic |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 5000 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Krótki opis marketingowy | Omo pro formula horeca to profesjonalna formuła opracowana specjalnie do plam często spotykanych w restauracjach i hotelach. usuwa uporczywe plamy. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 80 szt. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |