Omo professional active clean 5 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj środka | Żel |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Sposób użycia | w zależności od zabrudzeń |
| Skład | Dodecylobenzenosulfonian sodu-3-10 % lauryl alcohol hexa(oxyethylene) ethanol - 3-10 % dodecylbenzenesulfonic acid, triethanolamine salt - 1-3 % 2-metylo-2h-izotiazol-3-on - 0.01-0.1 % 2-octyl-2h-isothiazol-3-one - 0.01-0.1% |
| Dozowanie | dozowanie od 45-85ml |
| Dodatkowe właściwości | zabezpiecza tkaniny przed zabrudzeniami |
| Waga jednostkowa brutto | 5,45 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/19/5/1119554.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia | Może powodować reakcję alergiczną skóry. działa drażniąco na oczy. działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. |
| Zagrożenie | Tak |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 5 kg |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Krótki opis marketingowy | Dogłębnie czyści tkaniny, a dzięki zawartości enzymów i środków powierzchniowo czynnych w swojej formule usuwa trudne plamy |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., W przypadku wrażliwej lub uszkodzonej skóry należy unikać długotrwałego kontaktu z produktem, Myć ręce po użyciu., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 128 szt. |