PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Żel do prania tkanin kolorowych Persil Gel Color zapewnia skuteczne pranie oraz higieniczną czystość pralki. Formuła Deep Clean wnika w głąb włókien, by rozpuścić i usunąć nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Dodatkowo wnika w gumowe elementy pralki i niweluje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ją higienicznie czystą.
Żel do prania Persil jest skuteczny nawet w niskiej temperaturze, już od 20°C oraz w krótkich cyklach prania.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Żel |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
| Sposób użycia | Na opakowaniu |
| Skład | 5-15 % anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5 % mydło, fosfoniany, enzymy, kompozycja zapachowa (limonene), środki konserwujące (methylisothiazolinone, benzisothiazolinone) |
| Dozowanie | Standardowo 45ml na 1 pranie. szczegóły dot. dozowania na opakowaniu |
| Dodatkowe właściwości | N/a |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 4,92 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 100 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 45 ml |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| mydło | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/04/5/1304514.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Uwaga. zawiera 2-metylo-2h-izotiazol-3-on. może powodować reakcję alergiczną skóry. działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. stosować ochronę oczu. w przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. zawartość / pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 4500 ml |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |