Oliwki zielone nadziewane czosnkiem 360/180g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Nasze oliwki nadziewane czosnkiem to klasyka śródziemnomorskich tapas. Jędrna struktura owocu skrywa w środku chrupiącą niespodziankę, która pobudza kubki smakowe. Idealna przekąska na wieczór z przyjaciółmi – wystarczy otworzyć słoik i cieszyć się smakiem Grecji bez zbędnych przygotowań. Idealne do: Deski serów, sałatek, koreczków.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Składniki
oliwki zielone 51%, woda, czosnek 8%, sól, regulator kwasowości (kwas mlekowy)
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 447 kJ/108kcal |
| Tłuszcz | 13.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.3 g |
| Węglowodany | 5 g |
| Cukry | 1.9 g |
| Białko | 1.6 g |
| Sól | 3.44 g |