Oliwki zielone drylowane DELUXE 360/180g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Greckie oliwki zielone Premium marki Iorgos to autentyczny w 100% grecki przysmak mający wyjątkowy, niepowtarzalny smak.
Te duże zielone oliwki greckie są idealne jako przystawka.
Dodaj greckiego charakteru sosom, dipom i tapenadom. Używaj jako dodatek do dań mięsnych, rybnych i drobiowych. Używaj ich także do pizzy, makaronów, bruschetty, chleba czosnkowego i wiele innych smacznych połączeń. Oliwki są podstawą zdrowej dla serca diety śródziemnomorskiej.
bogate w witaminy, przeciwutleniacze i flawonoidy
niska zawartość cholesterolu
źródło dobrego jednonienasyconego tłuszczu i minerałów
źródło błonnika pokarmowego
oliwki największej wielkości - ATLAS
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
Oliwki 50%, woda, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 798kJ/181kcal |
| Tłuszcz | 20.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.8 g |
| Węglowodany | 1 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 2.5 g |
| Białko | 1.2 g |
| Sól | 4 g |