Oliwki kalamata bez pestek w zalewie BIO 355 g/ 180 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wyjątkowy smak południa zamknięty w każdej oliwce. Oliwki Kalamata bez pestek Carpos BIO pochodzą z ekologicznych upraw w Grecji i należą do jednej z najbardziej cenionych greckich odmian – Kalamata, wywodzącej się z regionu wokół miasta Kalamata.
Odmiana ta wyróżnia się migdałowym kształtem, głębokim, ciemnofioletowym kolorem oraz intensywnym, lekko winnym aromatem z delikatną nutą owocowej słodyczy. Mięsiste i soczyste oliwki zachwycają bogactwem smaku, idealnie komponując się z sałatką grecką, makaronami, deską serów czy tapenadą.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
oliwki kalamata drylowane BIO 51%, woda, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 900 kJ/ 218 kcal |
| Tłuszcz | 22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.7 g |
| Węglowodany | 3.6 g |
| Cukry | 1 g |
| Białko | 1 g |
| Sól | 2.5 g |