Oliwki zielone bez pestek w zalewie BIO 355 g/ 180 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Poznaj autentyczny smak Grecji zamknięty w każdej oliwce. Oliwki bez pestek Carpos BIO pochodzą z ekologicznych upraw, gdzie dojrzewają w śródziemnomorskim słońcu i są zbierane w optymalnym momencie, by zachować pełnię aromatu i naturalną jędrność.
Delikatne, soczyste i pełne charakteru – idealne do sałatek, makaronów, pizzy czy jako zdrowa przekąska.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
oliwki zielone drylowane BIO 51%, woda, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy, kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 603 kJ/144 kcal |
| Tłuszcz | 15.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Węglowodany | 3.8 g |
| Cukry | 1 g |
| Białko | 1.2 g |
| Sól | 2.5 g |