Oliwki zielone całe 360/220g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Odkryj autentyczny smak Grecji z oliwkami marki Iorgos. To w 100% naturalna przekąska o charakterystycznym smaku. Sąą gotowe, by stać się gwiazdą w twojej kuchni. Dlaczego warto? Czysty skład: Produkt bez konserwantów, w aromatycznej zalewie, którą możesz wykorzystać jako bazę do dresingów. Zdrowie na talerzu: Bogate w polifenole i zdrowe tłuszcze jednonienasycone, które wspierają serce i walkę z cholesterolem. Wszechstronność: Idealne do sałatek lub do deski serów / przekąsek
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Składniki
oliwki zielone z pestką 63%, woda, sól, regulator kwasowości (kwas mlekowy)
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 798kJ/191kcal |
| Tłuszcz | 20.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.85 g |
| Węglowodany | 1 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 2.5 g |
| Białko | 1.2 g |
| Sól | 4 g |