Oliwa z oliwek extra virgin Wczesne Zbiory BIO 500ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Phileos Organic EVOO (Extra Virgin Olive Oil), czyli organiczna oliwa z oliwek extra virgin najwyższej jakości, jest produkowana z lokalnych, certyfikowanych ekologicznych gajów oliwnych słynnych odmian Koroneiki i Athinolia. Posiada pikantny aromat i pikantny posmak dzięki uprawianym metodami ekologicznymi owoców oliwek.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych
Składniki
100% ekologiczna Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia
Informacje o produkcie
Marka: PHILEOS
Kraj pochodzenia: GR
Masa brutto: 0,66 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3389kJ/824kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 92 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |