Oliwa z oliwek extra virgin PREMIUM SPARTA 500ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia marki IORGOS to pochodząca ze Sparty oliwa najwyższej jakości, uzyskana bezpośrednio z tłoczonych na zimno oliwek. Intensywna, bogata w smaku, posiada certyfikaty jakości. Oliwki są ekstrahowane zaraz po zbiorze.
Spartańskie Pochodzenie i Szlachetne Odmiany
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Składniki
100% Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3389kJ/824kcal |
| Tłuszcz | 91.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12.8 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |