Opis szczegółowy
Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i
wyłącznie za pomocą środków mechanicznych.
Uzyskiwanie na zimno.
Ta limitowana edycja oliwy z oliwek została stworzona dzięki specjalnie wyselekcjonowanym oliwkom, pochodzącym z drzew oliwnych uprawianych na skąpanych w słońcu polach Andaluzji.
Único jest oliwą utrzymującą barwę zielonej trawy oraz nutę owocu oliwki i migdałów. W jej smaku wyczuwa się lekką goryczkę oraz pikantne wykończenie.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Oliwa extra vergine (extra virgin olive oil) |
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zastosowanie | Do sałatek |
| Składniki | Ekstra oliwa z oliwek pierwszego tłoczenia |
| Zawartość netto | 458 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,88 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: phz profit sp. z o.o. ulica i numer: gdańska 119 kod pocztowy i miasto: 85-022 bydgoszcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 824 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3448 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 71,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 91,6 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |