Olej słonecznikowy wysokooleinowy do gotowania i smażenia BIO 1 l
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczny, dezodorowany olej słonecznikowy. Odpowiedni do smażenia, gotowania i pieczenia. Olej słonecznikowy jest bardzo bogatym źródłem witaminy E. Dzięki wysokiej zawartości jednonienasyconych kwasów tłuszczowych jest bardzo stabilny i można go stosować do przygotowania posiłków zarówno na ciepło jak i na zimno.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej. w suchym miejscu. chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Składniki
ekologiczny olej słonecznikowy 100%
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3700 kJ/ 900 kcal |
| Tłuszcz | 100 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |