Kujawski Olej z ostropestu tłoczony na zimno 250 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
|---|---|
| Pojemność | 250 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% olej ostropestowy tłoczony na zimno |
| Zawartość netto | 230 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Producent: | Bunge Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Niepodległości 42Kod pocztowy i miasto: 88-150 Kruszwica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w sposób niedostepny dla małych dziec. Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 5,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 900 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 90 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3700 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 370 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 100 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy
| Witamina E (%RWS) | 400 %RWS |
|---|---|
| Witamina E | 48 mg/100g |
Inne informacje
| Zawiera lukrecję | Nie |
|---|---|
| Zawiera chininę | Nie |