Ocet czerwony balsamiczny 250ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Grecki ocet balsamiczny marki Cretan Nectar uzyskiwany wyłącznie z winogron suszonych na słońcu. Oparty na tradycyjnej greckiej recepturze nie zawiera żadnych konserwantów ani barwników. Dojrzewa w dębowych beczkach, dzięki czemu uzyskuje wyjątkowy słodko-kwaśny smak, charakterystyczny dla octów balsamicznych z rejonu Morza Śródziemnego. Ciemne winogrona wykorzystane do jego wytworzenia pochodzą z odmiany korynckiej. Ocet balsamiczny polecany jest do sałat, dressingów, marynat oraz jako dodatek do świeżych lub gotowanych warzyw. Idealnie sprawdzi się do wieprzowiny, drobiu oraz warzyw.
Warunki przechowywania
Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu.
Składniki
recki ocet balsamiczny marki Cretan Nectar uzyskiwany wyłącznie z winogron suszonych na słońcu. Oparty na tradycyjnej greckiej recepturze nie zawiera żadnych konserwantów ani barwników. Dojrzewa w dębowych beczkach, dzięki czemu uzyskuje wyjątkowy słodko-kwaśny smak, charakterystyczny dla octów balsamicznych z rejonu Morza Śródziemnego. Ciemne winogrona wykorzystane do jego wytworzenia pochodzą z odmiany korynckiej. Ocet balsamiczny polecany jest do sałat, dressingów, marynat oraz jako dodatek do świeżych lub gotowanych warzyw. Idealnie sprawdzi się do wieprzowiny, drobiu oraz warzyw.
Informacje o produkcie
Marka: CRETAN NECTAR
Kraj pochodzenia: GR
Masa brutto: 0,54 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 556 Kj / 131 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 32 g |
| Cukry | 28 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0 g |