Ocet biały balsamiczny 250ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Grecki biały winny ocet balsamiczny marki Cretan Nectar uzyskiwany wyłącznie z winogron suszonych na słońcu. Oparty na tradycyjnej greckiej recepturze nie zawiera żadnych konserwantów ani barwników. Dojrzewa w dębowych beczkach, dzięki czemu uzyskuje wyjątkowy słodko-kwaśny smak, charakterystyczny dla octów balsamicznych z rejonu Morza Śródziemnego. Bursztynowy kolor i niepowtarzalny smak białego octu balsamicznego to zasługa regionalnych odmian białych winogron Moschato. Charakterystyczny smak winnego octu białego sprawia, że idealnie nadaje się do świeżych sałatek oraz białego mięsa i ryb.
Warunki przechowywania
Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu.
Składniki
Skoncentrowany moszcz winogronowy z odmian białych winogron, ocet z winogron.
Informacje o produkcie
Marka: CRETAN NECTAR
Kraj pochodzenia: GR
Masa brutto: 0,54 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 569 kJ / 138 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 33 g |
| Cukry | 29 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0 g |