OL From Plants With Love odżywka ARNIKA & ZIELONA HERBATA 400 ml X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Odżywka do włosów cienkich, z tendencją do przetłuszczania się. 98% składników pochodzenia naturalnego. Wegańska formuła zawiera BIO ekstrakt z zielonej herbaty* oraz ekstrakt z arniki i rozmarynu. *składnik aktywny certyfikowany przez Ecocert wg standardu COSMOS.
98% składników pochodzenia naturalnego. 100% vegan. Nie zawiera mikroplastików. Nie zawiera sztucznych barwników. Nie zawiera parabenów, olejów mineralnych i silikonów.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Odżywka |
|---|---|
| Typ włosów | Do wszystkich rodzajów włosów |
| Działanie | Nawilżające |
| Zapach | Ziołowy |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | COSMETIC_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Skład | Aqua, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, isopropyl alcohol, butyrospermum parkii butter, panthenol, glycerin, camellia sinensis leaf extract, arnica montana flower extract, rosmarinus officinalis flower/leaf/stem extract, parfum, disodium edta, propylene glycol, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, potassium sorbate, sodium benzoate, lactic acid. |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: forte sweden sp. z o.o. ulica i numer: kościuszki 1 kod pocztowy i miasto: 62-090 rokietnica pl |
| Pojemność | 400 ml |
| Krótki opis marketingowy | Ol from plants with love odżywka arnika & zielona herbata 400 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 126 szt. |