OL From Plants With Love odżywka ALOES & ZIELONA HERBATA 400 ml X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Odżywka do włosów suchych, wymagających nawilżenia. 98% składników pochedzenia naturalnego. Wegańska formuła zawiera BIO ekstrakt z zielonej herbaty* oraz sok z aloesu i ekstrakt z jaśminu. *składnik aktywny certyfikowany przez Ecocert wg standardu COSMOS.
98% składników pochodzenia naturalnego. 100% vegan. Nie zawiera mikroplastików. Nie zawiera sztucznych barwników. Nie zawiera parabenów, olejów mineralnych i silikonów.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Odżywka |
|---|---|
| Typ włosów | Włosy suche |
| Działanie | Nawilżające |
| Zapach | Aloesowy |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | COSMETIC_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Skład | Aqua, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, isopropyl alcohol, butyrospermum parkii butter, panthenol, glycerin, aloe barbadensis leaf juice, jasminum officinale flower extract, camellia sinensis leaf extract, parfum, disodium edta, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, potassium sorbate, sodium benzoate, citric acid, lactic acid. |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: forte sweden sp. z o.o. ulica i numer: kościuszki 1 kod pocztowy i miasto: 62-090 rokietnica pl |
| Pojemność | 400 ml |
| Krótki opis marketingowy | Ol from plants with love odżywka aloes & zielona herbata 400 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Formuła | Wegańska, Bez parabenów, Bez alkoholu |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 126 szt. |