Opis szczegółowy
Praliny czekoladowe z nadzieniem o smaku brandy. Każdy cukierek zawiera 70% płynnego nadzienia
i jest indywidualnie pakowany, aby jak najdłużej zachować swój smak i aromat.
Parametry produktu
| Typ | Praliny |
| Smak | czekoladowy |
| Zawartość netto | 190 g |
| Dodatki | Z alkoholem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Składniki | Syrop cukrowy (cukier, woda), czekolada gorzka 30 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny sojowe, polirycynooleinian poliglicerolu; aromat), brandy 3 % alkohol etylowy 3 %, aromat, skrobia kukurydziana |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab vilniaus pergale ulica i numer: graiciuno 26 kod pocztowy i miasto: 02241 vilnius lt |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 412 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1724 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 65 g |
| Zawartość węglowodanów | 73 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |