Opis szczegółowy
NESTLÉ NESQUIK STRAWBERRY –zbożowe kuleczki o smaku truskawkowym z witaminami i żelazem
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Pszenne |
| Smak | truskawkowy |
| Zawartość netto | 450 g |
| Składniki | "składniki: mąka pszenna pełnoziarnista (52,2 %), cukier, mąka ryżowa (18 %), mąka pszenna (10,1 %), syrop glukozowy, regulator kwasowości (węglan wapnia), olej słonecznikowy, aromaty naturalne, koncentraty ze słodkich ziemniaków i marchwi, sól, substancje wzbogacające (składnik mineralny: żelazo; witaminy: b3, b5, d, b6, b1, b2, b9). może zawierać mleko i orzechy. do wytworzenia 100 g tego produktu użyto 52,2 g składnika pełnoziarnistego. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2027-11-27 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cpp torun pacific ulica i numer: szosa lubicka 38/58 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 380 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 114 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1607 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 482 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 8,2 g |
| Zawartość błonnika | 7,1 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Cukry | 22,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 76,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 95 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 16 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 100 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,4 mg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0,98 mg/100g |
| Tiamina (%RWS) | 89 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 60 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 190 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 95 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,4 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 100 %RWS |
| Witamina D | 3 μg/100g |
| Żelazo | 8,7 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 62 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera aromaty | Tak |