FROSCH Kwiat bawełny koncentrat do płukania tkanin 900 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Nadaje praniu miękkość i przyjemny zapach. Nie używać do wełny, jedwabiu i mikrofibry.
Formuła z kwiatem bawełny, znanym z właściwości pielęgnacyjnych, delikatnie konserwuje pranie i nadaje mu świeży zapach.
Odpowiedni dobór perfum niweluje ryzyko podrażnień skóry.
Bez barwników i dodatku konserwantów. Testowany dermatologicznie, hipoalergiczny.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | Wlać koncentrat do zmiękczania tkanin do dozownika. przechowywać poza zasięgiem dzieci. unikać kontaktu z oczami. w razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą. nie przechowywać w temperaturze poniżej 4°c i powyżej 25°c. |
| Skład | 5-15% kationowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe. pozostałe składniki: ekstrakt z bawełny. |
| Dozowanie | 25 ml na 4,5 kg prania. starcza na 45 prań |
| Zapach | Delikatny |
| Dodatkowe właściwości | Hipoalergiczny |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,95 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 45 szt. |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/04/3/1404392.pdf |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: werner & mertz delta polska sp. z o.o. ulica i numer: londyńska 4/3 kod pocztowy i miasto: 03-921 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 750 ml |
| Krótki opis marketingowy | Hipoalergiczny płyn do płukania tkanin z kwiatem bawełny |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Okres przydatności | 24 mies. |