Opis szczegółowy
NESTLÉ LION PROTEIN – płatki śniadaniowe w kształcie gofrów, z czekoladą (3,4 %) i pastą karmelową (6,4 %) oraz z witaminami i składnikami mineralnymi, źródło białka.
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Pszenne, Kukurydziane |
| Smak | czekoladowy, kakaowy, Karmelowy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna pełnoziarnista (37,5 %), cukier, mąka kukurydziana (12,3 %), gluten pszenny (11,3 %), syrop glukozowy, mąka pszenna (6,6 %), olej słonecznikowy, czekolada (3,4 %) [kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, cukier, miazga kakaowa], substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń), aromaty naturalne, sól, emulgator (lecytyny), syrop cukru karmelizowanego (0,1 %), przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), substancje wzbogacające (składnik mineralny: żelazo; witaminy: b3, b5, d, b6, b1, b2, b9). może zawierać mleko i orzechy. do wytworzenia 100 g tego produktu użyto 37,5 g składnika pełnoziarnistego. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2027-11-27 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cpp torun pacific ulica i numer: szosa lubicka 38/58 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Źródło białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 28 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,5 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 20,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 405 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 122 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1710 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 513 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość błonnika | 5,6 g |
| Zawartość soli | 0,39 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Cukry | 23 g |
| Zawartość węglowodanów | 67,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 87 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 14 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 88 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,3 mg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0,98 mg/100g |
| Tiamina (%RWS) | 89 %RWS |
| Wapń | 505 mg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 62 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 176 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 88 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,3 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 93 %RWS |
| Witamina D | 3,1 μg/100g |
| Żelazo | 9,3 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 66 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |