Opis szczegółowy
NESTLÉ CHOCAPIC - zbożowe muszelki o smaku czekoladowym z witaminami i składnikami mineralnymi.
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Jęczmienne, Pszenne, Kukurydziane |
| Smak | czekoladowy, kakaowy |
| Zawartość netto | 600 g |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna pełnoziarnista (37,5 %), mąka pszenna (18,5 %), czekolada w proszku (18,1 %) [cukier, kakao (5,8 %)], mąka kukurydziana (16,2 %), syrop glukozowy, ekstrakt słodowy jęczmienny, olej słonecznikowy, substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń), cukier, mąka słodowa jęczmienna (0,3 %), emulgator (lecytyny), sól, aromaty naturalne, substancje wzbogacające (składnik mineralny: żelazo; witaminy: b3, b5, d, b6, b1, b2, b9). może zawierać mleko i orzechy. do wytworzenia 100 g tego produktu użyto 37,5 g składnika pełnoziarnistego. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,61 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2027-11-27 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cpp torun pacific ulica i numer: szosa lubicka 38/58 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 22,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 384 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 115 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1624 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 487 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość błonnika | 7,7 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 19,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 73,8 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 97 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 15 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 94 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,4 mg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 1,0 mg/100g |
| Tiamina (%RWS) | 91 %RWS |
| Wapń | 501 mg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 68 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 192 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 96 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,4 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 100 %RWS |
| Witamina D | 3,4 μg/100g |
| Żelazo | 12 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 86 %RWS |
Inne informacje o zawartości