Opis szczegółowy
Mieszanka galaretek o smaku: ananasowym, pomarańczowym oraz limonka w polewie czekoladowej (20%)
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
| Smak | Ananasowy, pomarańczowy, Limonka, czekoladowy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, miazga kakaowa, substancja utrzymująca wilgoć (syrop sorbitolowy), regulatory kwasowości (kwas mlekowy, kwas cytrynowy, cytrynian trisodowy), substancja żelująca (karagen), tłuszcz kakaowy, tłuszcz shea, aromaty, emulgatory (lecytyny sojowe, e476), barwniki (ekstrakt z papryki, kurkumina, beta-karoten, indygokarmin) |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: roshen europe sp. z o.o. ulica i numer: cybernetyki 10 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 372 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1571 kJ |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,7 g |
| Cukry | 73,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 75,8 g |