Woolite Fruity Płyn do Prania Kolorów z Keratyną 1,8l/30 prań X8
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
To wyjątkowy produkt na rynku, który zostaje wyróżniony swoim niepowtarzalnym zapachem moreli i brzoskwini z nutami egzotycznych owoców. Dzięki Woolite Fruity Twoje pranie zawsze będzie pachniało świeżością lata, a Twoje ubrania pozostaną czyste i świeże na dłużej. Ten płyn do prania wykazuje wiele zalet. Po pierwsze, aktywna formuła z keratyną chroni tkaniny przed uszkodzeniem podczas prania, zachowując intensywność kolorów i zapobiegając farbowaniu innych elementów odzieży. Dodatkowo, Woolite Fruity skutecznie usuwa plamy, nawet w niższych temperaturach (nawet w 30 stopniach). Ważne jest, aby dbać o swoje ulubione rzeczy codziennie. Dlatego Woolite Fruity Keratin Therapy jest idealnym wyborem do codziennego prania wszystkich rodzajów ubrań. Chroni one przed utratą koloru, kształtu i mechaceniem, dzięki aktywnej formule z dodatkiem keratyny, która znana jest ze swoich właściwości ochronnych i wygładzających. Ponadto, ten płyn do prania pomaga chronić kolory ubrań przed blaknięciem, zafarbowaniem i utratą intensywności, dzięki czemu ubrania wyglądają jak nowe przez dłuższy czas. Dodatkowo, Woolite Keratin Therapy wykazuje właściwości pielęgnacyjne, nawilżające i wygładzające, podobne do tych znanych z profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów.;
Uwaga. Zawiera Methylisothiazolinone. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. UFI: AQA5-S0SH-F00R-GH8R
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | Aqua alcohols, c10-16, ethoxylated sodium c10-13 alkyl benzenesulfonate sodium laureth sulfate fatty acids, c12-18 and c18-unsatd., sodium salts sodium chloride triethanolamine parfum sodium diethylenetriamine pentamethylene phosphonate copolymer of 1-vinylimidazole and 1-vinyl-2-pyrrolidone hydrolysed keratin cellulase benzisothiazolinone methylisothiazolinone colorant |
| Dozowanie | 60ml |
| Dodatkowe właściwości | Zapachowy |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,96 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/40/2/1440297.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | H317 może powodować reakcję alergiczną skóry h319 działa drażniąco na oczy |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 1800 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |