Opis szczegółowy
NESTLÉ HONEY CHEERIOS - zbożowe kółeczka z miodem, z witaminami i składnikami mineralnymi
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Pszenne, Owsiane, Jęczmienne |
| Dodatki | miód |
| Smak | miodowy |
| Zawartość netto | 600 g |
| Składniki | Składniki: mąka owsiana pełnoziarnista (30,3 %), mąka pszenna pełnoziarnista (28,1 %), cukier, mąka jęczmienna pełnoziarnista (17,3 %), mąka pszenna (6,7 %), syrop cukru inwertowanego, miód (2,2 %), substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń), sól, olej słonecznikowy, melasa, aromaty naturalne, przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), substancje wzbogacające (składnik mineralny: żelazo; witaminy: c, b3, b5, b9, b6, b2, d). może zawierać mleko i orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,61 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cpp torun pacific ulica i numer: szosa lubicka 38/58 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 374 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 112 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1581 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 474 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 8,9 g |
| Zawartość błonnika | 9,1 g |
| Zawartość soli | 0,66 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 22,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 71,1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 70 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 14 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 88 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,1 mg/100g |
| Wapń | 575 mg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 56 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 190 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 95 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,2 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 86 %RWS |
| Witamina C | 63 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 79 %RWS |
| Witamina D | 2,8 μg/100g |
| Żelazo | 13 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 93 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |