Opis szczegółowy
Mięso z nogi kurczaka bez kości i skóry – naturalna soczystość i niezawodna jakość dla profesjonalnej kuchni
Starannie oczyszczone mięso z nogi kurczaka, bez kości i skóry, to produkt, który łączy pełnię smaku, elastyczność zastosowań i wygodę w codziennej pracy kuchni. Dzięki naturalnej strukturze mięsa z uda kurczaka potrawy pozostają soczyste, delikatne i aromatyczne, nawet po długiej obróbce cieplnej.
Pakowane w wygodne worki po 2 kg i mrożone w celu zachowania świeżości oraz maksymalnej trwałości, idealnie sprawdza się w restauracjach, barach, hotelach i cateringu.
✅ 100% mięsa z nogi kurczaka – bez kości i skóry
✅ doskonała soczystość i naturalny smak
✅ mrożone w workach 2 kg – wygodne porcjowanie i magazynowanie
✅ idealne do grillowania, duszenia, kebabów, gulaszy, sosów i dań obiadowych
✅ wysoka wydajność i powtarzalna jakość
Mięso z nogi kurczaka bez kości i skóry to niezawodna baza dla wielu dań HoReCa, gwarantująca smak, wygodę i efektywność w każdej profesjonalnej kuchni.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piec konwekcyjny, Piekarnik, Rozmrozić, Frytkownica, Do gotowania |
| Zawartość netto | 2 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mięso z nogi kurczaka (100%), |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Zawartość surowca wtórnego | Tektura |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: finest meat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: krokowo 63 a kod pocztowy i miasto: 11-320 jeziorany pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 336 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 148 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 619 kJ |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,9 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |