Opis szczegółowy
Kawa rozpuszczalna, palona kawa mielona (5%).
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
| Zawartość netto | 180 g |
| Typ | Palona |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Składniki | Kawa rozpuszczalna, palona kawa mielona (5%). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,62 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wsyp 1-2 łyżeczki kawy i zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |