Nasiona chia BIO 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Nasiona chia zaliczane są do superfoods. Można je w całości lub w sproszkowanej formie dodawać do musli, jogurtu, sałatek, wypieków lub po namoczeniu w wodzie stosować jako zagęszczacz. UWAGA! Zalecane spożycie do 15 g nasion dziennie dla osób dorosłych.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
nasiona chia* 100% * składnik pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1859/451 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 31 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3.8 g |
| Węglowodany | 4.9 g |
| Cukry | 0.8 g |
| Błonnik | 38 g |
| Białko | 21 g |
| Sól | 0 g |