Proteina z ryżu BIO 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
"Organic Rice Protein to doskonałe uzupełnienie aminokwasów u osób, które nie tolerują glutenu lub białka mleka krowiego.
Odpowiedni dla wegan i wegetarian - jest produktem roślinnym. Nie zawiera cholesterolu. Polecany dla osób, które intensywnie trenują, są aktywne, chcą mieć szczupłe i wysportowane ciało. Nasze proteiny ryżowe w proszku pochodzą z ekologicznego, niemodyfikowanego ryżu. "
Składniki
100 % organicznego izolatu proteiny z ryżu
Możliwe alergeny
GLUTEN,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Tłuszcz | 5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Węglowodany | 3.2 g |
| Cukry | 1.2 g |
| Błonnik | 25 g |
| Białko | 84 g |
| Sól | 0.3 g |