Białko konopne BIO 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Organic Hemp Protein to źródło minerałów i witamin oraz kwasów tłuszczowych, dlatego też należy do kategorii tzw. SUPER FOOD, czyli żywności o niezwykłych właściwościach prozdrowotnych. Posiada ono więcej niezbędnych do walki z cholesterolem kwasów omega 3 niż oliwa z oliwek. Jest bardzo bogatym źródłem magnezu, żelaza, manganu i cynku. Nasz produkt NIE zawiera substancji THC.
Składniki
100% ekologicznego białka konopnego/
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Tłuszcz | 12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.5 g |
| Węglowodany | 10.5 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 25 g |
| Białko | 51 g |
| Sól | 0.5 g |