Nałęczowianka gazowana 1,5 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Gazowana |
|---|---|
| Pojemność | 1,5 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Ogólna zawartość soli mineralnych: 675 mg/l/ Główne składniki mineralne: Aniony (mg/l): Wodorowęglany HCO3-: 449; Chlorki Cl-: 14,7; Fluorki F-: 0,27 Kationy (mg/l): Wapń Ca2+: 118; Magnez Mg2+: 21,2; Sód Na+ 10,9; Potas K+: 3,84 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,53 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | Otwór Nałęczowianka w Nałęczowie. |
| Producent: | nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym, zacienionym, wolnym od obcych zapachów miejscu. Chronić przed przemrożeniem. Zaleca się spożyć w ciągu 12 godzin od otwarcia. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Witaminy
| Fluor | 0,27 mg/l |
|---|---|
| Magnez | 21,2 mg/l |
| Potas | 3,84 mg/l |
| Wapń | 118 mg/l |
| Chlor | 14,7 mg/l |
| Sód | 10,9 mg/l |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 449 mg/l |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Poziom znakowania Nutriscore | A |